Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie || Szkoła Podstawowa nr 1 :: Gimnazjum Integracyjne ||

Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie || Szkoła Podstawowa nr 1 :: Gimnazjum Integracyjne ||

Bezpieczna droga do szkoły

Email Drukuj PDF
Tradycją stało się, że uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół Integracyjnych w Lubinie we wrześniu spotykają się z policjantem. Głównym tematem tej szczególnej lekcji jest bezpieczeństwo dzieci w drodze do szkoły.
Również w tym roku szkolnym, 29 września odbyły się takie zajęcia. Szkołę odwiedził dzielnicowy, który w przystępny sposób omówił zasady obowiązujące pieszych. Poruszane były również inne tematy związane z bezpieczeństwem dzieci. Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały książeczki o ruchu drogowym.
To była bardzo pouczająca lekcja, a zdobyta wiedza zaowocuje bezpieczeństwem uczniów w drodze do szkoły.

Bezpieczna droga do szkoły

Tradycje Świąt Wielkanocnych

Email Drukuj PDF

4 kwietnia w Zespole Szkół nr 3 w Lubinie odbył się konkurs "Znam tradycje Świąt Wielkanocnych". Drużyna naszej szkoły w składzie Jagoda Godyń, Weronika Bodziony, Gabriela Żydek i Julia Prętnik zajęła I miejsce! Gratulujemy. Uczennice przygotowała pani Jolanta Mielniczuk.

Foto ze strony ZS nr 3

 

Kolejny sukces Mateusza Majchera

Email Drukuj PDF

Woda w moim mieścieNasz uzdolniony artystycznie uczeń, Mateusz Majcher z klasy 4b, zajął pierwsze miejsce w konkursie plastycznym pt.: "Woda w moim mieście". Organizatorem konkursu było MPWiK w Lubinie. 25 listopada w Klubie Pod Muzami młody artysta odebrał atrakcyjną i cenną nagrodę z rąk pana prezesa Jarosława Wantuły. Ponadto nasza szkoła otrzymała wysoką nagrodę pieniężną za czynny udział w konkursie. Gratulujemy opiekunowi artystycznemu naszych uczniów, pani Irenie Oleksyn, Mateuszkowi oraz pozostałym uczniom, którzy namalowali piękne prace o wodzie w naszym mieście.

 

Dzień otwarty szkoły 2014

Email Drukuj PDF

Dzień otwarty szkoły 2014

Sukces w Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania

Email Drukuj PDF

19 listopada 2015 r. w bibliotece multimedialnej "Czytnik" odbył się "Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania fragmentu dowolnego utworu", przeznaczony dla klas 4 - 6 szkół podstawowych. Wzięło w nim udział pięć uczennic naszej szkoły. Aleksandra Jankowska z kl. 4a zajęła pierwsze miejsce, Natalia Sołoguba z kl. 6a - II miejsce, natomiast Zuzanna Sieradzka z kl. 4a, Dominika Drozd z kl. 5a oraz Joanna Mańczak z kl. 6a otrzymały wyróżnienia. Gratulujemy wszystkim uczestniczkom! Do konkursu uczennice przygotowały nauczycielki języka polskiego: pani Anna Jankowska, pani Lidia Samokar oraz pani Barbara Kubiak.

Sukces w Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania

 

Strona 19 z 116

Reklama
Reklama