Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie || Szkoła Podstawowa nr 1 :: Gimnazjum Integracyjne ||

Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie || Szkoła Podstawowa nr 1 :: Gimnazjum Integracyjne ||

Wielkanocny poranek

Email Drukuj PDF

 

W czwartek 26 marca uczniowie klasy 1c i 2 uczestniczyli w "Wielkanocnym poranku". Artystka ludowa z Bartoszowa pani Zofia Sysak w barwny sposób wprowadziła uczniów naszej szkoły w atmosferę świąt Wielkiej Nocy. Był pokaz malowania jajek metodą baticu, nauka składania papieru i tworzenia wielkanocnych ozdób. Uczniowie pracowali z dużym zaangażowaniem, a potem z dumą podziwiali efekt swoich działań. Spotkanie z panią Zofią było dla wszystkich niesamowitym przeżyciem. Pokaz zorganizowały panie Anna Wawrzków i Renata Olszewska.

 

 

Poprawiony: sobota, 25 kwietnia 2015 10:34

Dzień otwarty szkoły 2014

Email Drukuj PDF

Dzień otwarty szkoły 2014

Poprawiony: niedziela, 06 kwietnia 2014 19:34

Rajd na Grzybową Górę

Email Drukuj PDF
W sobotni poranek 19 września wyruszyliśmy zdobyć najwyższe wzniesienie powiatu lubińskiego - Grzybową Górę (216,7 m n.p.m). Rajd był zorganizowany przez PTTK Lubin "Zagłębie Miedziowe". Na trasie braliśmy udział w różnych konkursach. Każdy uczestnik otrzymał znaczek zdobycia Góry. Po zejściu do Koźlic mogliśmy upiec kiełbaski i odpocząć. O godzinie 14.00 wróciliśmy autokarem do Lubina.
Opiekunowie: Agnieszka Szelast, Jagoda Kaliciak - Pieczyńska, Ewelina Mazurek, Arkadiusz Jaroszewski.

Rajd na Grzybową Górę

Poprawiony: poniedziałek, 21 września 2009 21:51

zDolny fizyk

Email Drukuj PDF

Uczeń kl. IIIA naszego gimnazjum Maksymilian Frankiewicz został laureatem XIII Dolnośląskiego Konkursu Fizycznego. Gratulujemy!

Poprawiony: niedziela, 02 marca 2014 20:11

Lekcja historii dla najmłodszych

Email Drukuj PDF

9 kwietnia uczniowie klas 1a i 3b wzięli udział w projekcie widowisk historycznych "Budzenie pasji" - lekcje historii dla najmłodszych, organizowanym przez CK Muza w Lubinie. Autorem projektu jest Maciej Sikorski, który kierowany doświadczeniami ze swoimi dziećmi napisał scenariusz widowisk mający na celu budzenie pasji do historii u najmłodszych. Historia Polski przedstawiona została w dziesięciu odcinkach. Uczniowie klasy 1a i 3b uczestniczyli w odcinku "II wojna światowa" gdzie za pomocą wielu środków (opowieść narratora, atrakcyjne multimedia, warsztat muzyczny) dzieci aktywnie poznały ten okres w dziejach historii Polski. Wyjście zorganizowały panie: Elżbieta Godzic i Janina Dudziak.

 

Poprawiony: czwartek, 16 kwietnia 2015 19:28

Strona 19 z 104

Reklama
Reklama