Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie || Szkoła Podstawowa nr 1 :: Gimnazjum Integracyjne ||

Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie || Szkoła Podstawowa nr 1 :: Gimnazjum Integracyjne ||

Mikołajkowy Turniej Ringo

Email Drukuj PDF
W ZSI odbył się X Mikołajkowy Turniej Ringo. W zawodach wzięły udział 3 zespoły: z Zespołu Szkół Integracyjnych w Legnicy, Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubinie oraz z Zespołu Szkół Integracyjnych z Lubina. Nie było zwycięzców ani przegranych, gdyż impreza miała charakter integracyjny, a dzieci miło spędziły czas. Uczniowie przerzucali ringo z dużą precyzją, wkładając w zadanie dużo siły, aby wpadło ono na stronę przeciwnika. Rywalizacja odbywała się na zasadach fair-play. Na koniec turnieju zawodnicy zostali uhonorowani dyplomem i słodkim upominkiem.

Rajd na Grzybową Górę

Email Drukuj PDF
W sobotni poranek 19 września wyruszyliśmy zdobyć najwyższe wzniesienie powiatu lubińskiego - Grzybową Górę (216,7 m n.p.m). Rajd był zorganizowany przez PTTK Lubin "Zagłębie Miedziowe". Na trasie braliśmy udział w różnych konkursach. Każdy uczestnik otrzymał znaczek zdobycia Góry. Po zejściu do Koźlic mogliśmy upiec kiełbaski i odpocząć. O godzinie 14.00 wróciliśmy autokarem do Lubina.
Opiekunowie: Agnieszka Szelast, Jagoda Kaliciak - Pieczyńska, Ewelina Mazurek, Arkadiusz Jaroszewski.

Rajd na Grzybową Górę

Poprawiony: poniedziałek, 21 września 2009 21:51

Wolontariusze na medal!

Email Drukuj PDF

Akcja charytatywna wspierająca Fundację Okaż Serce Dzieciom i Osobom Niepełnosprawnym w Łodzi. W dniach 27 - 29 września 30 uczniów naszej szkoły poświęciło swój wolny czas na pomoc charytatywną. Wolontariusze z wielkim zaangażowaniem pomagali przy kasach w delikatesach Alma pakować klientom zakupy, a ci wrzucali do oznakowanych skarbonek pieniądze. Część wypracowanych funduszy zostanie przekazana szkole. To z tych pieniędzy mamy możliwość opłacenia obiadów, tym, których na nie nie stać, zakupić leki, odzież, przybory szkolne, dofinansować wycieczki czy zielone szkoły. Część z wolontariuszy uczestniczyło już w takiej akcji wielokrotnie. Motywuje ich do działania chęć pomocy potrzebującym rówieśnikom oraz dobre i wrażliwe serca. Witamy wśród wolontariuszy uczniów klas czwartych: Sarę Skubisz, Joannę Mańczak, Natalię Sołogubę, Martę Błądzińską, Rozalię Sabat. Dziewczynki spisały się na medal! Dziękujemy. Nad współpracą z fundacją czuwa pani Jolanta Mielniczuk.

Poprawiony: piątek, 04 października 2013 14:23

Stypendia "Sprawny uczeń" przyznane

Email Drukuj PDF

Wzorem lat ubiegłych, Samorząd Województwa Dolnośląskiego w ramach programu "Sprawny uczeń" ufundował stypendia, otrzymało je troje uczniów naszej szkoły.

Poprawiony: poniedziałek, 16 grudnia 2013 20:48

Nowe boisko

Email Drukuj PDF

The player

Materiał filmowy ze strony tvl.pl.

Poprawiony: niedziela, 06 września 2009 20:46

Strona 19 z 96

Reklama
Reklama