Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie || Szkoła Podstawowa nr 1 :: Gimnazjum Integracyjne ||

Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie || Szkoła Podstawowa nr 1 :: Gimnazjum Integracyjne ||

Gala Wolontariatu 2012

Email Drukuj PDF

10 grudnia w CK Muza odbyła się Gala Wolontariatu, podczas której starosta Adam Myrda uhonorował najaktywniejszych wolontariuszy z terenu powiatu lubińskiego. Z przyjemnością informujemy, że uczennica naszego gimnazjum - Natalia Kulicka, została uhonorowana tytułem Wolontariusz Roku 2012. Gratulujemy!

Poprawiony: środa, 12 grudnia 2012 22:03

Niepełnosprawny nie znaczy - sam

Email Drukuj PDF
13 listopada 2013 w naszej szkole odbyły się warsztaty "Niepełnosprawny nie znaczy - sam". W zajęciach uczestniczyło 54 uczniów z II LO. Młodzi wolontariusze pogłębiali swoją wiedzę, dowiadywali się jak skutecznie pomagać. Współpraca wolontariuszy z II LO z naszymi uczniami odbywa się w domu i na terenie szkoły.

Rajd na Grzybową Górę

Email Drukuj PDF
W sobotni poranek 19 września wyruszyliśmy zdobyć najwyższe wzniesienie powiatu lubińskiego - Grzybową Górę (216,7 m n.p.m). Rajd był zorganizowany przez PTTK Lubin "Zagłębie Miedziowe". Na trasie braliśmy udział w różnych konkursach. Każdy uczestnik otrzymał znaczek zdobycia Góry. Po zejściu do Koźlic mogliśmy upiec kiełbaski i odpocząć. O godzinie 14.00 wróciliśmy autokarem do Lubina.
Opiekunowie: Agnieszka Szelast, Jagoda Kaliciak - Pieczyńska, Ewelina Mazurek, Arkadiusz Jaroszewski.

Rajd na Grzybową Górę

Poprawiony: poniedziałek, 21 września 2009 21:51

Finał akcji "Szlachetna Paczka"

Email Drukuj PDF

Finał akcji >>Szlachetna Paczka<<

Społeczność naszej szkoły po raz kolejny brała udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej "Szlachetna Paczka". Przeprowadzono zbiórkę artykułów spożywczych, środków czystości oraz odzieży, pościeli i obuwia dla wybranej rodziny. Przygotowaliśmy aż 16 paczek! Dzięki hojności anonimowego darczyńcy udało się także zakupić kuchenkę gazową i wersalkę. Tak wielkie zaangażowanie uczniów naszej szkoły w akcję to znak, że w dzisiejszym świecie ludzie potrafią być dla siebie otwarci i życzliwi. Dziękujemy!

Poprawiony: środa, 12 grudnia 2012 21:17

Wolontariusz roku 2013

Email Drukuj PDF

5 grudnia Klaudia Borkowska z klasy Ib gimnazjum otrzymała nagrodę "Wolontariusz roku 2013". Na uroczytej gali w CK Muza w Lubinie nagrodę wręczał pan starosta Adam Myrda.

Poprawiony: poniedziałek, 16 grudnia 2013 20:27

Strona 19 z 94

Reklama
Reklama