Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie || Szkoła Podstawowa nr 1 :: Gimnazjum Integracyjne ||

Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie || Szkoła Podstawowa nr 1 :: Gimnazjum Integracyjne ||

Bezpieczna droga do szkoły

Email Drukuj PDF
Tradycją stało się, że uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół Integracyjnych w Lubinie we wrześniu spotykają się z policjantem. Głównym tematem tej szczególnej lekcji jest bezpieczeństwo dzieci w drodze do szkoły.
Również w tym roku szkolnym, 29 września odbyły się takie zajęcia. Szkołę odwiedził dzielnicowy, który w przystępny sposób omówił zasady obowiązujące pieszych. Poruszane były również inne tematy związane z bezpieczeństwem dzieci. Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały książeczki o ruchu drogowym.
To była bardzo pouczająca lekcja, a zdobyta wiedza zaowocuje bezpieczeństwem uczniów w drodze do szkoły.

Bezpieczna droga do szkoły

Tradycje Świąt Wielkanocnych

Email Drukuj PDF

4 kwietnia w Zespole Szkół nr 3 w Lubinie odbył się konkurs "Znam tradycje Świąt Wielkanocnych". Drużyna naszej szkoły w składzie Jagoda Godyń, Weronika Bodziony, Gabriela Żydek i Julia Prętnik zajęła I miejsce! Gratulujemy. Uczennice przygotowała pani Jolanta Mielniczuk.

Foto ze strony ZS nr 3

 

Wycieczka do Humanitarium we Wrocławiu

Email Drukuj PDF

Dnia 25.11.2016 r. klasa 3 a z p. E. Pacholczyk i p. E. Skrzypczyk była na wycieczce we Wrocławiu w Humanitarium. Podczas zwiedzania wystawy uczniowie uzyskali informacje na temat odnawialnych źródeł energii, a dzięki interaktywnym eksponatom mogli poznać tajniki nauk ścisłych. Podczas warsztatów plastycznych pod kierunkiem animatorki przygotowali "puchnące farbki" i wykonali trójwymiarowe obrazki. W Humanitarium można się przekonać, że nauka nie musi być trudna, a jej poznawanie przez zabawę może stać się fascynującą przygodą. Wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni wrócili do domu.

Konsultacje indywidualne

Dzień otwarty szkoły 2014

Email Drukuj PDF

Dzień otwarty szkoły 2014

Pięknie czytają

Email Drukuj PDF

25 listopada uczennice z klas piątych i szóstych szkoły podstawowej wzięły udział w Konkursie Pięknego Czytania fragmentu dowolnego utworu w bibliotece multimedialnej Czytnik. Pierwsze miejsce jury przyznało Oliwii Ossowskiej z klasy 5a. Równorzędne trzecie miejsca zdobyły: Małgorzata Marciniak z 6b, Julia Gliwiński z 6b oraz Tatiana Miklas z 6a. Natomiast wyróżnione zostały Dominika Drozd z 6a i Dominika Kaleta z 5a. Do konkursu uczennice przygotowały panie: Anna Jankowska, Barbara Kubiak oraz Anna Gałka. Gratulujemy sukcesów!

Strona 19 z 150

Reklama
Reklama