Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie || Szkoła Podstawowa nr 1 :: Gimnazjum Integracyjne ||

Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie || Szkoła Podstawowa nr 1 :: Gimnazjum Integracyjne ||

zDolny fizyk

Email Drukuj PDF

Uczeń kl. IIIA naszego gimnazjum Maksymilian Frankiewicz został laureatem XIII Dolnośląskiego Konkursu Fizycznego. Gratulujemy!

Dzień Dziecka w ZSI

Email Drukuj PDF

"Nie lekceważcie fantazji!
Bez fantazji nie może powstać nic wielkiego."
Ambroży Kleks

1 czerwca cała społeczność szkolna świętowała Dzień Dziecka. Zamiast zwyczajnych lekcji, wychowawcy i pozostali nauczyciele zaprosili wszystkich uczniów na sportowo - integracyjne zabawy. Hitem okazało się przeciąganie liny oraz robienie baniek mydlanych. Poza tym, dzieci mogły wziąć udział w różnych sportowych konkurencjach, jak np. rzucaniu do kosza, skakaniu przez skakankę czy kręceniu hula-hop. Jedną z niecodziennych atrakcji była również wizyta członków Fundacji Aktywnej Rehabilitacji. Dzięki naszym sympatycznym gościom, każdy mógł sprawdzić, jak to jest poruszać się na wózku inwalidzkim. Dzień zakończył się dla uczniów bardzo przyjemnie, bowiem wszyscy otrzymali słodkie prezenty ufundowane przez Radę Rodziców!

Nowe boisko

Email Drukuj PDF

The player

Materiał filmowy ze strony tvl.pl.

Mistrzostwa ZSI w tenisie stołowym

Email Drukuj PDF

W pierwszym tygodniu lutego w naszej szkole odbył się turniej tenisa stołowego w grze pojedynczej. Do rywalizacji zgłosiło się 19 uczniów. Najpierw rozlosowano pary. Uczestnicy przystąpili do walki, w których mecze rozgrywano w systemie "play off - przegrywający odpada". Rywalizacja była bardzo zacięta i przyniosła wiele emocji. W rezultacie do fazy finałowej wśród chłopców zakwalifikowali się: Bartosz Jakubczyk, Bartosz Klepaczek i Wiktor Kubasiak, którzy następnie stoczyli między sobą pojedynki o zwycięstwo. Mecze były bardzo wyrównane i do końca ważyły się losy tytułu. Ostatecznie mistrzem szkoły na rok 2013/2014 został Bartosz Klepaczek, II miejsce przypadło Bartoszowi Jakubczykowi, a III Wiktorowi Kubasiakowi. W turnieju dziewcząt zwycięstwo odniosła Magda Szafran w zaciętym finale pokonując Magdę Borsuk. Trzecie miejsce przypadło Klaudii Borkowskiej.
Klasyfikacja chłopców:
1. Bartosz Klepaczek kl. IIIB
2. Bartosz Jakubczyk kl. IIIB
3. Wiktor Kubasiak kl. IIIA

Klasyfikacja dziewcząt:
1. Magda Szafran kl. IIIB
2. Magda Borsuk kl. IB
3. Klaudia Borkowska kl. IIIB

Imprezę zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Zbigniew Dziubek i Karol Grolewski.

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego

Email Drukuj PDF

Z radością informujemy całą społeczność szkolną o sukcesie ucznia Gimnazjum Integracyjnego - Wojciecha Grodzkiego z klasy I B. Wojtek został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531 - 1683. Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów". Serdecznie gratulujemy!

Strona 19 z 134

Reklama
Reklama