Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie || Szkoła Podstawowa nr 1 :: Gimnazjum Integracyjne ||

Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie || Szkoła Podstawowa nr 1 :: Gimnazjum Integracyjne ||

Tradycje Świąt Wielkanocnych

Email Drukuj PDF

4 kwietnia w Zespole Szkół nr 3 w Lubinie odbył się konkurs "Znam tradycje Świąt Wielkanocnych". Drużyna naszej szkoły w składzie Jagoda Godyń, Weronika Bodziony, Gabriela Żydek i Julia Prętnik zajęła I miejsce! Gratulujemy. Uczennice przygotowała pani Jolanta Mielniczuk.

Foto ze strony ZS nr 3

 
Poprawiony: wtorek, 22 kwietnia 2014 12:19

Dzień otwarty szkoły 2014

Email Drukuj PDF

Dzień otwarty szkoły 2014

Poprawiony: niedziela, 06 kwietnia 2014 19:34

Gimnastyka korekcyjna w klasach 2b i 2d

Email Drukuj PDF

Jednym z zadań Programu Edukacji Zdrowotnej było przeprowadzenie zajęć gimnastyki korekcyjnej. Najpierw uczniowie zostali wyposażeni w podstawową wiedzę dotycząca przyczyn powstawania wad postawy ciała i zagrożeń z tego wynikających. Szczególny nacisk położono na korygowanie istniejących zaburzeń statyki ciała i doprowadzenie jej, o ile to możliwe, do stanu prawidłowego. Wdrażano uczniów do przyjmowania prawidłowej postawy ciała w różnych sytuacjach dnia codziennego. 16 marca pani Ewa Barańska przeprowadziła zajęcia prezentując ćwiczenia korygujące wady postawy. W czasie zajęć stosowano przede wszystkim zabawowe formy pracy oraz korzystano z atrakcyjnych pomocy dydaktycznych, dlatego uczniowie bardzo chętnie wykonywali wszystkie ćwiczenia.

 

Poprawiony: niedziela, 29 marca 2015 18:21

Rajd na Grzybową Górę

Email Drukuj PDF
W sobotni poranek 19 września wyruszyliśmy zdobyć najwyższe wzniesienie powiatu lubińskiego - Grzybową Górę (216,7 m n.p.m). Rajd był zorganizowany przez PTTK Lubin "Zagłębie Miedziowe". Na trasie braliśmy udział w różnych konkursach. Każdy uczestnik otrzymał znaczek zdobycia Góry. Po zejściu do Koźlic mogliśmy upiec kiełbaski i odpocząć. O godzinie 14.00 wróciliśmy autokarem do Lubina.
Opiekunowie: Agnieszka Szelast, Jagoda Kaliciak - Pieczyńska, Ewelina Mazurek, Arkadiusz Jaroszewski.

Rajd na Grzybową Górę

Poprawiony: poniedziałek, 21 września 2009 21:51

zDolny fizyk

Email Drukuj PDF

Uczeń kl. IIIA naszego gimnazjum Maksymilian Frankiewicz został laureatem XIII Dolnośląskiego Konkursu Fizycznego. Gratulujemy!

Poprawiony: niedziela, 02 marca 2014 20:11

Strona 19 z 103

Reklama
Reklama