Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie || Szkoła Podstawowa nr 1 :: Gimnazjum Integracyjne ||

Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie || Szkoła Podstawowa nr 1 :: Gimnazjum Integracyjne ||

Siata na wesoło

Email Drukuj PDF

18 listopada 2013 r. w naszej szkole odbył się turniej "Siata na wesoło". W zawodach sportowych zaprezentowały się drużyny z Zespołu Szkół Integracyjnych z Legnicy, Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubinie oraz nasi uczniowie. Dzieci mogły rozwijać swoje umiejętności funkcjonalne jak również integrować się ze środowiskiem międzyszkolnym. Turniejowa zabawa dała uczestnikom wiele radości i zadowolenia. I miejsce zajęli uczniowie ZSI Legnica, II - miejsce ZSI Lubin oraz Zespół Szkół nr 3 w Lubinie. Serdecznie gratulujemy!

Rajd na Grzybową Górę

Email Drukuj PDF
W sobotni poranek 19 września wyruszyliśmy zdobyć najwyższe wzniesienie powiatu lubińskiego - Grzybową Górę (216,7 m n.p.m). Rajd był zorganizowany przez PTTK Lubin "Zagłębie Miedziowe". Na trasie braliśmy udział w różnych konkursach. Każdy uczestnik otrzymał znaczek zdobycia Góry. Po zejściu do Koźlic mogliśmy upiec kiełbaski i odpocząć. O godzinie 14.00 wróciliśmy autokarem do Lubina.
Opiekunowie: Agnieszka Szelast, Jagoda Kaliciak - Pieczyńska, Ewelina Mazurek, Arkadiusz Jaroszewski.

Rajd na Grzybową Górę

Poprawiony: poniedziałek, 21 września 2009 21:51

Wolontariusze na medal!

Email Drukuj PDF

Akcja charytatywna wspierająca Fundację Okaż Serce Dzieciom i Osobom Niepełnosprawnym w Łodzi. W dniach 27 - 29 września 30 uczniów naszej szkoły poświęciło swój wolny czas na pomoc charytatywną. Wolontariusze z wielkim zaangażowaniem pomagali przy kasach w delikatesach Alma pakować klientom zakupy, a ci wrzucali do oznakowanych skarbonek pieniądze. Część wypracowanych funduszy zostanie przekazana szkole. To z tych pieniędzy mamy możliwość opłacenia obiadów, tym, których na nie nie stać, zakupić leki, odzież, przybory szkolne, dofinansować wycieczki czy zielone szkoły. Część z wolontariuszy uczestniczyło już w takiej akcji wielokrotnie. Motywuje ich do działania chęć pomocy potrzebującym rówieśnikom oraz dobre i wrażliwe serca. Witamy wśród wolontariuszy uczniów klas czwartych: Sarę Skubisz, Joannę Mańczak, Natalię Sołogubę, Martę Błądzińską, Rozalię Sabat. Dziewczynki spisały się na medal! Dziękujemy. Nad współpracą z fundacją czuwa pani Jolanta Mielniczuk.

Poprawiony: piątek, 04 października 2013 14:23

Niepełnosprawny nie znaczy - sam

Email Drukuj PDF
13 listopada 2013 w naszej szkole odbyły się warsztaty "Niepełnosprawny nie znaczy - sam". W zajęciach uczestniczyło 54 uczniów z II LO. Młodzi wolontariusze pogłębiali swoją wiedzę, dowiadywali się jak skutecznie pomagać. Współpraca wolontariuszy z II LO z naszymi uczniami odbywa się w domu i na terenie szkoły.

Nowe boisko

Email Drukuj PDF

The player

Materiał filmowy ze strony tvl.pl.

Poprawiony: niedziela, 06 września 2009 20:46

Strona 19 z 95

Reklama
Reklama