Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie || Szkoła Podstawowa nr 1 :: Gimnazjum Integracyjne ||

Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie || Szkoła Podstawowa nr 1 :: Gimnazjum Integracyjne ||

Kolejny sukces Maksymiliana

Email Drukuj PDF

Dnia 14 kwietnia 2014 roku odbył się VIII Powiatowy Konkurs Fizyczny organizowany przez I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Lubinie.W konkursie uczestniczyło 55 uczniów z gimnazjów powiatu lubińskiego. Maksymilian Frankiewicz z klasy III A zajął I miejsce w kategorii klas trzecich. Gratulujemy sukcesu!

 

Bezpieczna droga do szkoły

Email Drukuj PDF
Tradycją stało się, że uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół Integracyjnych w Lubinie we wrześniu spotykają się z policjantem. Głównym tematem tej szczególnej lekcji jest bezpieczeństwo dzieci w drodze do szkoły.
Również w tym roku szkolnym, 29 września odbyły się takie zajęcia. Szkołę odwiedził dzielnicowy, który w przystępny sposób omówił zasady obowiązujące pieszych. Poruszane były również inne tematy związane z bezpieczeństwem dzieci. Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały książeczki o ruchu drogowym.
To była bardzo pouczająca lekcja, a zdobyta wiedza zaowocuje bezpieczeństwem uczniów w drodze do szkoły.

Bezpieczna droga do szkoły

Turniej szachowy

Email Drukuj PDF

6 marca 2016 roku drużyna ZSI w Lubinie w składzie: Jerzy Twardziak, Aleksandra Stefanek, Anna Stefanek, Mateusz Dziewiatowski, Daniel Staniów oraz Piotr Pieczyński reprezentowali szkołę w Turnieju Szachowym z okazji Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy wyklętych" zorganizowanego przez ZSS w Lubinie i ML Klub Szachowy Cuprum Queen 7 Lubin. Po zaciętej rywalizacji królewska gra w szachy dostarczyła po raz kolejny nowym uczniom wiele emocji i sukcesów. I miejsce w roczniku 2007 zajął Mateusz Dziewiatowski. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

 

Tradycje Świąt Wielkanocnych

Email Drukuj PDF

4 kwietnia w Zespole Szkół nr 3 w Lubinie odbył się konkurs "Znam tradycje Świąt Wielkanocnych". Drużyna naszej szkoły w składzie Jagoda Godyń, Weronika Bodziony, Gabriela Żydek i Julia Prętnik zajęła I miejsce! Gratulujemy. Uczennice przygotowała pani Jolanta Mielniczuk.

Foto ze strony ZS nr 3

 

Szymon Adamczyk - sportowiec

Email Drukuj PDF

W dniu 28.02.2016 r. odbył się turniej tenisa ziemnego pod nazwą Playme Cup 2016 w Parku Tenisowym Olimpia w Poznaniu. Uczeń klasy 1b Szymon Adamczyk, wystąpił w dwóch kategoriach wiekowych: "niebieskiej" (rówieśnicy Szymona - rocznik 2009) i "czerwonej" (zawodnicy do 8 lat). W pierwszej kategorii wiekowej Szymon wygrał wszystkie pojedynki i zdobył złoty medal. Ze starszymi zawodnikami pierwszoklasista stoczył wyrównane i bardzo zacięte pojedynki. Po przegranym półfinale Szymon wygrał po heroicznej walce pojedynek o brązowy medal i z dwoma medalami oraz wielkim uśmiechem na twarzy zakończył pomyślnie turniej. Szymon trenuje pod okiem trenera Arkadiusza Korzeniowskiego.

Tenis

Strona 19 z 123

Reklama
Reklama